Ляльковий будиночок-шафа, мармуровий

Пропонуємо будиночок, де зможуть оселитися ляльки і який стане справжньою окрасою дитячої кімнати. На ньому буде написано ім'я Вашої дитини, тобто це буде будиночок саме для неї! Купуючи його Ви даруєте своїй дитині величезний простір для ігор та творчості. Це не тільки будинок для всіх улюблених іграшок, це місце перших підручників, зошитів, альбомів, розмальовок та прописів, тобто це прекрасний атрибут дитячої кімнати на всю початкову школу.

Абсолютно безпечний, виготовлений з гіпоалергенного,натурального матеріалу -фінської вологостійкої березової фанери, товщиною 7 мм. Дерев'яні деталі гладко відшліфовані, без «задирок», «скалок» і «сучків». Будиночок можна сміливо рекомендувати для гри навіть маленьким дітям (від 2-х років). Просторі кімнати і високі стелі дозволяють дитячій ручці вільно переміщувати іграшки всередині будиночка.

Збирається будиночок легко і просто. У комплекті покрокова інструкція в картинках. Деталі з'єднуються між собою як конструктор, в пази. Доставляється в плоскій гофрокартонной коробці в розібраному вигляді. Інструкція по збірці + підписані частини допоможуть легко зібрати його за 5 хвилин.

Доставка будиночка по Україні компанією Нова пошта обходиться 65-70 грн.

Характеристики
Матеріал - дерево;
Колір - рожевий, з розписом під мармур;
Висота - 1,4 м;
Ширина - 60 см;
Глибина - 35 см:
Висота поверхів - 29 см:
Країна виробник - Україна
      Відгуки покупців (0)